Bio nekad derbi

U finišu prvog poluvremena gosti su su stigli do dva pogotka. Halid Delić je u 36. i 39. minuti pogađao za prednost tima iz Bihaća od 2:0 na poluvremenu utakmice.

Nastavak donosi još pet pogodaka u mrežu domaćih. Krenulo je pogotkom Nuspahića za 3:0 u 49. minuti, da bi potom Mirza Burnić sedam minuta kasnije povećao rezultat na 4:0. Delić je u 65. minuti trećim golom povećao prednost na 5:0, a u samom finišu Šiljeg i Nuspahić postavljaju konačan rezultat susreta od 7:0

Prva liga, 28. kolo: Podgrmeč – Jedinstvo 0:7 (Delić 36’, 39’, 65’, Nuspahić 49’, 90+1’, Burnić 58’, Šiljeg 87’)

Podgrmeč: Strika, Hodžić, Kamenčić, Ramić, Hrapić, Crnomarković, Podunavac, Paunović, Kaltak, Jusović, Hamzabegović.

Jedinstvo: A.Abdihodžić, Šehić, Šiljeg, Burnić, Mujagić, Topić, Milenković, J.Abdihodžić, Hodžić, Nuspahić, Delić.