Igrači Juventusa se posvađali u svačionici za vrijeme finala Lige šampiona!

Juventus je prije skoro tri sedmice izgubio svoje peto uzastopno finale Lige šampiona, Real Madrid je slavio sa 4:1.

Bianconeri su odigrali odlično prvo poluvrijeme, na terenu možda za nijansu i bili bolji od Los Blancosa međutim njihova igra se u nastavku raspala kao kula od karata.

La Stampa u svom današnjem izdanju piše kako su se fudbaleri Juventusa na poluvremenu susreta igranom na Principality stadionu u Kardifu posvađali.

Sve je započeo Leonardo Bonucci koji se izgalamio na Paola Dybalu jer je prema njegovom mišljenju prestaoo igrati nakon što je dobio žuti karton u 12. minuti. Navodno je 30-godišnji Italijan i ošamario sedam godina mlađeg Argentinca.

“Bio sam tu, radilo se samo o diskusiji o taktici”, izjavio je Beppe Marotta nakon finala.

Jučer se pojavila i informacija da je Bonucci tražio od Massimiliana Allegrija da izvede iz igre Andreu Barzaglija i uvede Juana Cuadrada kako se se Marcelo napadao visočije i držao dalje od gola.

Barzagli je Bonucciju navodno odgovorio da nije postavio nogu kod šuta Cristiana Ronalda Real ne bi ni zabio prvi gol.

Ovakve stvari u svačionici se mogu desiti, posebno kada je u pitanju važnost utakmice kao finale Lige šampiona, međutim u ovom slučaju za Staru damu su bile “smrtonosne”.