KENAN KODRO strijelac u duelu Osasune i Gijona

Osasuna i Sporting Gijon su večeras odigrali sjajnu utakmicu u okviru 33. kola španske Primere, a konačan rezultat glasio je 2:2.

Domaći su prvi došli do vodstva.

Igrala se 19. minuta, kada je lopta sa lijeve strane bila upućena ka našem Kenanu Kodri, ali je gostujući defanzivac Mere nespreno poslao loptu u svoju mrežu.

Ako u 19. minuti nije uspio postići gol, Kenan Kodro je to uradio u 72. minuti nakon asistencije Torresa i pogodio za 2:0 u korist Osasune.

Ipak, Sporting je pogocima Canelle iz 79. i Castra iz 81. minute stigao do 2:2 i osvojio važan bod u borbi za opstanak.

Kenan Kodro je proveo svih 90 minuta na terenu u timu Osasune te je trenutno na brojci od šest golova u tekućoj sezoni.

Osasuna je nakon 33 odigrana kola na posljednjem mjestu sa samo 17 osvojenih bodova.