Marseille se provukao kod Ibričića i društva

Francuski velikan Marseille remizirao je večeras (1:1) na gostovanju kod slovenačkih Domžala u susretu play offa Evropske lige.

Slovenački tim predvođen bh. internacionalcem Senijadom Ibričićem ponovo je pokazao da nije uzalud dogurao ovako daleko i sinoć su odigrali još jedan jako dobar meč. Domžale je povelo u 12. minuti.

Odlično ubacivanje s lijeve strane u pogodak pretvara Vetrih za prednost od 1:0. Ovim se rezultatom otišlo na odmor, ali je u nastavku Marseille ipak uspio da dođe do poravnanja. Igrala se 63. minuta kada sjajnu akciju završava Sanson za izjednačenje rezultata na 1:1.

Do kraja još nekoliko šansi na obje strane. Ipak, rezultat se nije mijenjao, pa će se putnik u grupnu fazu takmičenja odlučiti u revanšu za sedam dana. Senijad Ibričić je odigrao kompletan meč za Domžale.