Admir Okčić bronzani na Evropskom prvenstvu

Odlična vijest za sanski, ali i bh. sport stigla nam je iz crnogorskog grada Budva. Admir Okčić je osvojio bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u kick boksu. Iz crnogorskog grada  Budve, gdje se od 05. do 14. novembra 2021. godine održava kadetsko i juniorsko evropsko prvenstvo u kickboxingu, dolaze nam sjajne vijesti. Admir Okčić, član Kick boxing kluba „Galaja“ Sanski Most, u okviru nastupa za kickboxing reprezentaciju Bosne i Hercegovine, donio je svom gradu i svojoj BiH bronzanu medalju.

Ovu odličnu vijest nam je putem fb javio njegov trener Husein Bećirević Ćiro, koji naglašava da je Admir do svog velikog uspjeha došao osvojivši treće mjesto u juniorskoj konkurenciji  disciplina  kicklight – 89 kg. Admiru čestitamo i svakako želimo još puno sreće i uspjeha kako na sportskom tako i životnom planu. Recimo da se u Budvi nalazi i još jedan sanski kickbokser Muhamed Seferović, a koji nije imao sreće prilikom žrijebanja u disciplini kicklight – 79 kg.

Prema riječima trenera Bećirevića, Seferović  je za protivnika dobio reprezentativca Italije, inače svjetskog prvaka i pored dobre borbe je izgubio. Također i njemu treba uputiti čestitke jer je uspjeh i izboriti mjesto u reprezentaciji BiH, te nastupiti i predstavljati svoju državu na ovom velikom sportskom događaju.