NaslovnicaUncategorized

Benjamin Hadžić sa dva gola donio novu pobjedu Bayernu

Kadetski bh. reprezentaitvac bio je dvostruki strijelac u pobjedi Bayerna nad Kaiserslauternom

Iako su do 55. minute gubili sa 0:3, kadeti mihenskog Bayerna napravili su veliki preokret i u susretu 24. kola kadetskog šampionata Njemačke savladali Kaiserlautern sa 5:3, a ponovo je sjajnu utakmicu odigrao talentovani Benjamin Hadžić.

Kaiserslautern je golovima Musela (1. minuta), Meiera (20. minuta) i Jahna (47. minuta) imao velikih 3:0 i bio nadomak trijumfa.

Ipak, Memetoglou je u 55. minuti smanjio na 3:1, da bi šest minuta kasnije Fein postigao drugi gol za Bayern.

Memetoglou je u 66. minuti izjednačio na 3:3, a onda je kadetski bh. reprezentativac Benjamin Hadžić u 72. i 80. minuti dva puta pogodio i donio važnu pobjedu Bayernu u borbi za prvo mjesto.

Hadžić je trenutno drugi strijelac prvenstva sa 18 postignutih golova (24 odigrana susreta).

Kadeti Bayerna se nalaze na drugom mjestu sa 58 bodova, koliko ima i prvoplasirani Stuttgart.