Bivši napadač “spursa” gurnuo prst u stražnjicu protivniku

U prvoj pripremnoj utakmici na američkoj turneji fudbaleri Tottenhama odigrali su 1-1 protiv LA Galaxyja u čijim redovima nije bilo Davida Beckhama i Landona Donovana.

Oba pogotka pala su u prvih pola sata, a poveli su Englezi preko Garetha Balea u 17. minuti. Poravnanje je stiglo desetak minuta kasnije kada brazilski branič David Junior Lopez pretvara u 1-1.

Loša vijest za menadžera Tottenhama Andre Villas-Boasa povreda je holandskog veznjaka Rafaela van der Vaarta koji je u prvom poluvremenu šepajući napustio teren, a zamijenio ga je Jermaine Jenas, piše dnevnik.hr.

U prvom dijelu susreta bivši napadač “spursa” Irac Robbie Keane nije realizirao dvije izgledne prilike protiv nekadašnjeg kluba, a jednom je trenutku gurnuo prst u stražnjicu Jakeu Livermoreu što nije prošlo nezabilježeno u prenosu.