Borci “Galaje” nastavljaju s odličnim razultatima

Članovi taekwondo kluba „Galaja“ iz Sanskog Mosta nastavili su sa serijom odličnih rezultata na domaćin takmičenjima.

Borci ovog uzoritog sportskog kolektiva su osvojili pet prvih, četiri druga i tri treća mjesta na Kantolnalnom kick boxing prvenstvu u disciplinama Semi i Light contact i Kick light, koje je proteklog vikenda održano u Bihaću. U senirskoj konkurenciji Dursum Hasanić osvojio se prva mjesta u light contactu kategorija -84 kg i semi contactu -89 kg.

Prva mjesta još su osvojili senior Elvedin Fazlić semi contact -63 kg, starija kadetkinja Lejla Kamerić semi contact -42kg i mlađi kadet Kenan Kazić semi contact -37 kg.

Dva druga mjesta je osvojio junior Ajdin Šahman semi contact -69 kg i -79 kg, a drugoplasirane su bile starije kadetkinje Medina Kazić light contact -65kg i Medina Korlat -60 kg.

Treća mjesta su osvojili Elvedin Fazlić semi contact – 69 kg, Medina Korlat light contact -60 kg i Medina Kazić semi contanct -65kg.