Naslovnicainmedia danas

Bravo/ Podgrmeč i dalje zna samo za pobjede

Nogometaši Podgrmeča angažiranom i efikasnom igrom očitao lekciju domaćinu te došlao do četvrte pobjede u jesenjem dijelu prvenstva.

Do novih prvenstvenih bodova Podgrmeč je došao na teškom gostovanju kod tradicionalno ljutog protivnika Krajišnika iz Velike Kladuše.

Podgrmeč u utakmicu krenuo s ciljem osvojiti puni plijen. Prva minuta i prva šansa Podgrmeča preko Ammara Paunovića.

U 5. minuti utakmice Edo Sarhatlić pogađa za vodstvo Podgrmeča 0:1.
Nakon dobrog prodora Ammara Paunovića golman Krajišnika Šušnjar ga obara u kaznenom prostoru i sudija opravdano dosuđuje jedanaesterac. Šut sa bijele tačke Harisa Međedovića brani golman Šušnjar ali lopta dolazi ponovo do Međedovića koji ovaj put pogađa gol za 0:2.

Podgrmeč preko raspoloženog Paunovića i dalje napada na gol Krajišnika ali se na odmor odlazi sa rezultatom 0:2.

Početkom drugog poluvremena je povrijeđen strijelac drugog gola za Podgrmeč Haris Međedović. Podgrmeč nastavlja dobru igru iz prvog poluvremena koju kruniše golom Sadina Seferovića u 78. minuti utakmice za 0:3.

Nakon gola u posljednjih destak minuta Podgrmeč smiruje igru i dozvoljava kladuščanima da preuzmu terensku inicijativu i naprave par povoljnih prilika za postizanje gola.

Čestitke igračima, te trenerima Ključaninu i Alagiću na dobroj igri i pobjedi.
Sanjani su pobjedom ostvarili maksimalni učinak u prva četiri kola.