instant fap
NaslovnicaSanski MostLokalne teme

Centar za izgradnju mira Sanski Most: Konkurs za posao: Koordinator/ica projekata

Opis pozicije:

Centar za izgradnju mira sa sjedištem u Sanskom Mostu traži projektnog koordinatora/icu. Koordinatorsko mjesto obuhvata rad na projektima izgradnje mira, međureligijskog dijaloga te umrežavanje mirovnjaka/inja.
Opis poslova:
• Planiranje, dizajniranje, implementacija, monitoring i evaluacija projekata
• Izvještavanje donatorima i promocija projekta u javnosti.
• Administriranje web stranice i društvenih medija
• Drugi poslovi vezani za projekte

Uslovi
• Završen fakultet
• Iskustvo na upravljanju projektima
• Odlično poznavanje rada na računaru i administracije društvenih medija
• Izražene sposobnosti rada u timu
• Odlično poznavanje engleskog ili njemačkog jezika

Prijave slati na email adresu [email protected] do 12.10.2018. godine do 17 sati

Prijava treba da sadrži:
– Motivaciono pismo
– Biografiju
– Najmanje jedan kontakt za preporuku

KOMENTARI