Naslovnicainmedia danas

Cerić odigrao još jednu utakmicu za reprezentaciju

„U-19“ reprezentativci Bosne i Hercegovine su danas u Staroj Pazovi poraženi u drugom prijateljskom meču sa vršnjacima iz Srbije rezultatom 1:2.

Amar Cerić je u igru ušao u 60. minuti utakmice i odmah se osjetilo na terenu te su juniori BiH uspjeli izjednačiti rezultat.

Selektor bh. tima Slaven Musa je nakon utakmice izjavio:„Što se tiče današnje utakmice, Srbija je u prvom poluvremenu igrala bolje. U nastavku smo izmjenama uspjeli da „razdrmamo“ ekipu i dođemo od izjednačenja. Nažalost, protivnik je na kraju postigao gol za pobjedu, ali u drugom poluvremenu smo izgledali dosta bolje.

Naravno, nismo zadovoljni rezultatom, ali iza nas su dvije izvanredne provjere protiv veoma kvalitetnog protivnika i imali smo šta da vidimo.

Žao nam je što je otkazano Evropsko prvenstvo, te ova generacija neće imati priliku da igra kvalifikacije.“Prvi meč odigran prije dva dana završen je pobjednom domaćina od 1:0.