Demir Jakupović u timu kola

Sjajna utakmica sa mnogo uzbuđenja i preokreta viđena je u Prijedoru, Modričani su pružili dostojan otpor, vodili sve do sudijske nadoknade, ali su onda ostali praznih šaka.
Demir Jakupović prvi je načeo mrežu gostiju, a potom asistirao za dva gola i pobjedu Rudara.

Pobjeda Rudara protiv Alfa Modriče u epskoj završnici! Demir Jakupović je bio igrač utakmice i potvrdio da je najbolji igrač prijedorskih zeleno-crnih.

Na Gradskom stadionu u Prijedoru, u subotu, odigrala se prava drama gdje je nakon dva preokreta na kraju slavio domaćin Rudar-Prijedor – Alfa Modriča 3 : 2 (1:0).

Utakmica 4. kola m.tel Prve lige RS dobro je počela za Prijedorčane. Po nehumanim uslovima, na 36 stepeni Celzijusovih, Rudar je počeo sjajno, već u 8. minutu susreta na semaforu je stajalo 1:0.

Strijelac gola je bio Demir Jakupović koji je nakon sjajne akcije domaćih i centaršuta Zekanovića glavom pospremio loptu iza leđa protivničkog golmana.

U nastavku gosti dolaze do izjednačenja,u 55. minutu strijelac za “uljare” bio je Kuljanin koji je mirno realizovao centaršut Karamanovića.
Rudar u 70 i nekom minutu ne koristi veliku šansu, ispriječila se prečka, što ekipa iz Modriče kažnjava iz kontra-napada u 74. minutu i dolazi do vođstva od 1:2.

Mrežu Rudara je tad zatresao Kojić koji je nakon primanja lopte od golmana, uspio da istrči pedesetak metara i zabije gol.

Nastala je opsada gola Modričana.  Dešava filmski scenario na stadionu Rudara– Demir Jakupović u 93. minutu centrira sa desne strane, Danilović prebacuje glavom do Ognjena Jaćimovića koji postiže pogodak za izjednačenje -2 : 2.

Domaćini tu nisu stali, i želja da dođu do sva tri boda se manifestovala u petoj minuti sudijske nadoknade, kada Demir Jakupović ponovo loptu ubacuje sa desne strane a mrežu trese Danilović, i donosi veliko slavlje Prijedorčanima.