Denis Huseinbašić zabio sjajan gol i asistirao za Koln

HomeSport

Zvjezdan Misimović: Sve je ok oko Denisa, već je predao za pasoš BiH

Budući bh. reprezentativac Denis Huseinbašić (21) odigrao je odličnu utakmicu za njemački Koln.

Njegov tim je remizirao potiv Nice (2:2) u duelu šestog kola grupe D Konf. lige, a Denis je postigao gol i asistirao.

Gosti iz Francuske su poveli u 40. minuti preko Labordea, da bi Brahimi u 43. minuti zabio za 0:2.

Huseinbašić je u 48. minuti postigao sjajan gol i smannio na 1:2. Bio je to treći gol našeg fudbalera ove sezone u svim takmičenjima za Koln.

Igrala se 60. minuta kada je Duda poravnao rezultat na 2:2 nakon asistencije Huseinbašića.

Gol i asistenciju Denisa, koji je večeras igrao do 72. minute, pogledajte OVDJE.

Do kraja utakmice promjene rezultata nije bilo, pa je Nica na kraju ovim bodom osvojila prvo mjesto u grupi sa devet bodova i plasirala se u osminu finala.

Drugo mjesto zauzeo je beogradski Partizan sa istim brojem bodove i tim našeg Siniše Saničanina (27) plasirao se u 1/16 finala Konf. lige.

Partizan je večeras odigrao 1:1 na svom terenu protiv Slovackog, a Saničann je na teren ušao u 94. minuti.

Koln je zauzeo treće mjesto sa osam bodova, dok je ekipa Slovackog posljednja sa pet bodova.