Đurić pogodio protiv Palacea, Man. United siguran u Velsu

Večeras su odigrane utakmice osmine finala engleskog Carabao kupa.

Manchester United je slavio protiv Swanseaja, a Jesse Lingard je bio junak današnjeg meča. On je golovima u 21. i 59. minuti riješio pitanje pobjednika.

Bournemouth se plasirao u četvrtfinale ovog takmičenja, pobijedili su Middlesbrough sa 3:1 na svom terenu.

Simpson je doveo domaćina u prednost u 49. minuti, Tavernier je izjednačio, da bi Wilson iz penala donio pobjedu domaćinu i plasman u 1/4 finale. Konačnih 3:1 je postavio u 82. minutu Afobe.

Crystal Palace je poveo protiv Bristol Cityja preko Sakhoa u 21. minuti, ali je to bilo sve od njih za danas.

Taylor, Đurić, Bryan i O'Dowda su rešetali golmana Palacea, na kraju je Bristol slavio sa 4:1.

Leeds je bio ravnopravan protivnik Leicesteru, poveli su preko Hernandeza u 26. minuti meča, ali je Iheanacho izjednačio samo 4 minuta kasnije.

Pobjedu domaćinu donosi Islam Slimani u 70. minuti, baš nakon asistencije Iheanacha, a konačnih 3:1 postavlja Riyad Mahrez pred sam kraj utakmice.