Dobra predstava rukometaša u Zenici

Sanski plavi odigrali svoju prvenstvenu utakmici u Zenici. Rukometaši „ Sane 7“ otvorili su utakmicu vrlodobro i domaćinu dali do znanja da nisu došli sa „ bijelom zastavom“. U prvom poluvremenu bili su ravnopravan sudionik utakmice a u pojedinim trenutcima i bili u vodstvu.

Prvo poluvrijeme završeno je sa 14:14. U drugom poluvremenu domaćin preuzima incijativu i sredinom drugog poluvremena stvara razliku od 4 gola u svoju korist. Do izražaja kod domaćina dolazi veći raster igrača i svakako presudno bolja fizička pripremljenosti

. Utakmicu privode kraju sa uvećanom gol razlikom da bi na kraju rezultat glasio 37:29.U ekipi RK „Sana 7“ efikasnošću se istakli; Taib Mahmutović sa 9, Anis Bojić sa 7 te Gojko Blagojević sa 4 gola. Svakako vrijedno spomena je i 2 gola najmlađeg igrača Farisa Begović.Za RK „Sana 7“ nastuplili su slijedeći igrači; Mahmutović, Selman, Grbić, Musić, H. Dugonjić, Osmanović, Bojić, Blagojević, Begović i Bašić.

Trener Maličević.Ekspedicija rukometaša na putu za Zenicu posjetila je i Šehidsko mezarje u Travniku