Domaća pobjeda Podgrmeča

U okviru  27.kola Druge nogometne lige Federacije BiH Zapad,  NK Podgrmeč je u subotu na Gradskom stadionu ugostio trećeplasiranu momčad NK Kiseljak. Radilo se o dvoboju klubova iz gornjeg dijela tabele koja nije imala veći rezultatski značaj osim prestiža, tako da su timovi odigrali prosječnu, fer i korektnu utakmicu u kojoj su postignuta tri gola.

Na kraju  je pobijedio  Podgrmeč rezultatom 2:1. Domaćin je došao u vostvo u 32. minuti iz opravdano dosuđenog penala nakon prekršaja nad Paunovićem, a siguran sa bijele tačke bio je Adnan Hamzabegović.

Gostujuća je ekipa do izjednačenja došla u 42. minuti kada se u šesnaestercu Podgrmeča najbolje snalazi Tarik Ganija koji šalje loptu iza leđa nemoćnog golmana Šekića. Sanski drugoligaš do pobjede dolazi u finišu utakmice, a igrač odluke bio je  Eldar Kamenčić.