Duljević treći meč u nizu starter, Bajramovićev Karlsruher slavio šesti put u sezoni

Sve utakmice 17. kola 2. Bundeslige odigrane su u protekla tri dana.

Povremeni bh. reprezentativac Haris Duljević treći put u nizu igrao je od prve minute za Hansu.

HSV je sa 3:0 pobijedio Hansu na svom terenu, a Duljević je na terenu proveo svih 90 minuta. Harisu je ovo bio sedmi nastup ove sezone u dresu Hanse.

Momčad Karlsruhera, čiji je pomoćni trener naš Zlatan Bajramović, savladala je na svom terenu Heindenheim rezultatom 3:2.

Bila je ovo šesta pobjeda za Karlsruher u tekućoj sezoni.

Prvoplasirani St. Pauli je odigrao 1:1 u gostima protiv Fortune iz Dusseldorfa, a naš reprezentativni golman Nikola Vasilj branio je cijelu utakmicu za St. Pauli.

Vasilj je ove sezone branio u svih 17 ligaških utakmica te pet puta sačuvao svoju mrežu.

Rengensburg, koji sa klupe predvodi Mersad Selimbegović, poražen je na domaćem terenu od Werdera rezultatom 2:3.

Ekipi Regensburga je ovo bio peti poraz u sezoni, ali je još uvijek pri samom vrhu tabele.