Dvije asistencije Radeta Krunića, Milan zabio sedam golova Torinu

Torino je večeras na svom terenu u okviru 36. kola talijanske Serije A doživio težak poraz od Milana sa čak 0:7, a naš Rade Krunić (27) bio je dvostruki asistent.

Hernandez je u 19. minuti doveo goste u prednost, da bi Kessie iz penala u 26. minuti pogodio za 0:2.

U nastavku susreta ekipa Milana je postigla još pet golova i stigla do ubjedljivog trijumfa.

Diaz u 50. minuti postiže treći gol, desetak minuta kasnije Hernandez je povisio na 0:4, a u 67. minuti Rebić na asistenciju Krunića (27) pogađa za 0:5.

Asistenciju Radeta Krunića možete pogledati ovdje.

Igrala se 72. minuta kada Rebić ponovo trese mrežu domaćih, da bi isti igrač u 79. minuti postavio konačnih 0:7 i to nakon još jedne asistencije Krunića.

Krunić je igrao od 63. minute za Milan, a ove sezone je zabio dva gola i dodao tri asistencije u 37 odigranih mečeva u svim takmičenjima.

Amer Gojak (23) nije nastupio zbog Torino zbog povrede leđa. Gojak je trebao igrati u startnoj postavi Torina, čak je primio injekciju, ali na kraju nije dobio “zeleno svjetlo” od medicinskog tima Torina.

Inače, Gojak je i prethodnih sedmica imao problema sa leđima, pa zbog toga ga trener Nicola nije uvodio u igru.