NaslovnicaSportslajder

Gol i odlična igra Ibričića u pobjedi Erciyesspora

U 28. Kolu turske Superlige snage su odmjerili Kayseri Ericiyesspor za koji nastupa Senijad Ibričić i Elazigspor (Ognjen Vrnješ).

U 4. minutu utakmice naš reprezentativac je začeo polukontru nakon koje za domaće pogađa najlbolji srijelac ekipe Edinho. U 17. minutu poslije slobodnog udarca Erciyesspora , Ibričić se sjajno snalazi i topovskim udarcem sa desetak metara šalje loptu pod prečku nemoćnog gostujućeg golmana za 2:0.

Važno je napomenuti da se sredinom prvog poluvremena Ibričić našao u dvije izgledne prilike, prvo je Vranješ izblokirao njegov šut, da bi dvije minute nakon toga naš reprezentativac pogodio prečku iz vrlo izgledne pozicije. U 45. minutu je viđen najljepši trenutak utakmice kada je Oztekin pogodio za ispostaviće se konačnih 3:0 za domaće. Ibričić je igru napustio u 68. minutu utakmice kada je zamijenjen. Ovom pobjedom je Erciyesspor konačno pobjegao iz zone ispadanja i nalazi se na 15. mjestu sa 29 osvojenih bodova.