Hadžić postigao gol i upisao asistenciju za pobjedu protiv Galatasaraya

Odlično izdanje Hadžića protiv Galatasaraya

Bh. reprezentativac Anel Haždić je večeras sa Eskisehirsporom ostvario pobjedu protiv turskog velikana Galatasaraya.

Ekipa Eskisehirspora je u okviru 27. kola turske Super lige stigla do domaće pobjede nad Galatasarayem rezultatom 4:3.

Naš reprezentativac Anel Hadžić pružio je sjajnu partiju protiv instabulske momčadi i postigao gol, te upisao asistenciju.

Hadžić je postigao gol za vodstvo njegovog tima od 3:2, te asistirao za naredni gol Eskisehirspora.

U veoma uzbudljivom meču Galatasaray je u posljednjim trenucima meča postigao gol za konačnih 4:3.

Anel Hadžić je susret započeo od prve minute, a zamijenjen je u 78. minuti utakmice.

Njegova ekipa se trenutno nalazi na 16. mjestu na tabeli sa dva boda manje od timova koji su izvan opasne zone.