Hadžić postigao gol i upisao asistenciju za pobjedu protiv Galatasaraya

HomeSport

Anel Hadžić austrijsku Bundesligu zamijenio Super ligom Turske

Odlično izdanje Hadžića protiv Galatasaraya

Bh. reprezentativac Anel Haždić je večeras sa Eskisehirsporom ostvario pobjedu protiv turskog velikana Galatasaraya.

Ekipa Eskisehirspora je u okviru 27. kola turske Super lige stigla do domaće pobjede nad Galatasarayem rezultatom 4:3.

Naš reprezentativac Anel Hadžić pružio je sjajnu partiju protiv instabulske momčadi i postigao gol, te upisao asistenciju.

Hadžić je postigao gol za vodstvo njegovog tima od 3:2, te asistirao za naredni gol Eskisehirspora.

U veoma uzbudljivom meču Galatasaray je u posljednjim trenucima meča postigao gol za konačnih 4:3.

Anel Hadžić je susret započeo od prve minute, a zamijenjen je u 78. minuti utakmice.

Njegova ekipa se trenutno nalazi na 16. mjestu na tabeli sa dva boda manje od timova koji su izvan opasne zone.