Hrvati pišu o U21 BiH reprezentativcu, zabio je dva gola na debiju u HNL

U okviru 2. kola 1. HNL, Lokomotiva je sinoć savladala Osijek sa 2:1, a sjajnu noć imao je U21 reprezentativac BiH, Blaž Bošković.

Osijek je vodio od 16. minute golom Kleinheislera. Činilo se da će bodovi otići u Osijek, ali se za preokret pobrinuo Blaž Bošković, doskorašnji napadač Zrinjskog.

Bošković je u igru ušao u 70. minuti, a prvi gol postigao je deset minuta nakon ulaska. Veliki preokret donosi u 86. minuti kada pogađa drugi put mrežu Osijeka.

“Pobjedu nam je donio Blaž Bošković koji je s nama kratko. Riječ je o jako dobrom igraču, kvalitetnoj osobi i siguran sam da će dokazati svoju kvalitetu”, kazao je trener Lokomotive nakon meča.

Hrvatski mediji jutros pišu o sjajnom debiju U21 reprezentativca BiH koji je svojim golovima donio tri boda Lokomotivi.

Bošković je najbolje ocijenjeni fudbaler u drugom kolu HNL-a. SofaScore je Blaža nagradila ocjenom 8.5.

Bošković je prošao omladinsku školu Zrinjskog, a potom je boravio na posudbama u Posušju i GOŠK-u. Od ljeta je član Lokomotive.