Hrvatski trener u velikom derbiju ponizio srbijanskog fudbalera

Nemanja Radonjić, fudbaler Torina, doživio je u derbiju protiv Juventusa veliko poniženje.

Juventus je na svom terenu slavio rezultatom 4:2, iako je Torino dva puta imao prednost u prvom poluvremenu (0:1, 1:2).

Trener Torina, hrvatski stručnjak Ivan Jurić, uveo je Radonjića u igru u 60. minuti, a izveo ga 15 minuta nakon toga.

Jurić je ofanzivca iz Srbije okrivio za treći gol Juventusa kada je Gleison Bremer neometano pogodio glavom. Jurić je urlao na Radonjića i zatim ga izveo iz igre. Prilikom Radonjićevog izlaska Jurić i Radonjić žestoko su se posvađali da su morali reagirati s Torinove klupe kako bi ih razdvojili.

Radonjić u Torinu igra kao posuđen igrač Marseillea. Ove sezozone odigrao je 22 utakmice, ali je većinu puta ulazio s klupe. Na kontu ima četiri gola uz dvije asistencije.