NaslovnicaSanski MostLokalne teme

“Hurije” osvojile sedam medalja u Tuzli

Takmičari KK “Hurije” osvojili sedam medalja na takmičenju “TK Open Tuzla” U Sportskon dvorani Mejdan Tuzla održan je karate turnir “TK Open Tuzla” na kojem su učestvovala 74 kluba sa 774 takmičara iz 5 država.

Na ovom jakom karate takmičenju i velikoj konkurenciji, karatisti “Hurija” su se okitili sa 7 osvojenih medalja, od čega su 4 srebrene i 3 bronzane medalje, u kategoriji borbe.

Drugo mjesto i srebrenu medalju osvojili su:Enna Bećirbegović, Merjema Žerić, Amina Spahić i Ena Fatimić.

Treće mjesto i brozanu medalju osvojili su:Muhamed Žerić, Sureja Draganović i Šejma Puškar.

Čestitke svim takmičarima KK “Hurije” i treneru Kemalu Hodžiću Hepi na učešću I osvojenim medaljama.

Pred karatistima “Hurija” slijede pripreme za naredni turnir “Ilidža Open” Sarajevo, te Federalno prvenstvo za djecu u Zenici.