Ibiševićev tim poput Liverpoola iz 2005.

Sinoć su se u okviru 24. kola sastali Fortuna Dusseldorf i Herta, a konačan rezultat je glasio 3:3.

Domaćini su mnogo bolje otvorili meč. te su već nakon devet minusa vodili sa 2:0 pogotcima Karamana i Thommyja. Herta je djelovala veoma izgubljeno, te su domaćini iskoristili lošu noć gostiju, pa su do kraja poluvremena vodili sa 3:0, a pogodak je postigao ponovo Karaman.

Ipak, Herta u drugo poluvrijeme ulaskom Wolfa i Mittelstadta kao da se preporodila, te su se u potpunosti uspjeli vratiti u meč. Prednost je smanjena autogolom Thommyja, da bi Cunha samo dva minuta kasnije smanjio na 3:2. Konačan rezultat je postavio Piatek pogotkom sa bijele tačke u 75. minuti meča.

Bivši bh. reprezentativac Vedad Ibišević je meč presjedio na klupi za rezervne igrače.