Ibričić nastavlja s golovima

Senijad Ibričić je postigao gol za Domžale u utakmici protiv ljubljanske Olimpije.

Derbi utakmica 2.kola slovenske PL TS igrao se u Ljubljani na stadionu Stolice gdje je favorizovana Olimpija dočekala Domžale.

Senijad Ibričić je postigao prvi gol na utakmici za vodstvo Domžala 0:1. Novajlija Karić je udvostručio vodstvo na 0:2.

Do kraja prvog poluvremena Olimpija je uspjela izjednačiti rezultat na 2:2, da bi u drugom poluvremenu uspjeli preokrenuti rezultat i pobijediti sa 4:2.

Dobra igra i pogodak kapitena Senijada Ibričića nije bila dovoljna ekipi Domžala protiv odlične ekipe zmajčeka.

Senijad je sa dva gola iz dvije utakmice prvi strijelac Domžala i među prvim strijelcima slovenske PL TS. U novoj sezoni je ukupno postigao tri gola, dva u PL TS i jedan u EL protiv malteškog Balsana.