Ibričić postigao velemajstorski gol i spasio svoju ekipu poraza

Nogometaši Triglava i Domžala podijelili su bodove u Kranju u okviru 27. kola slovenske Prve lige odigravši neriješeno 1:1, a junak utakmice bio je bivši bh. reprezentativac Senijad Ibričić.Naime, Domžale su sve do četiri minute prije kraja meča bile na koljenima budući da je Beqiri u petoj minuti drugog poluvremena doveo Triglav u vodstvo.

Dodatne probleme za goste napravio je Karić kada je u 77. minuti dobio direktan crveni karton pa su u završnici gosti igrali s igračem manje.

Međutim, u 86. minuti na scenu je stupio velemajstor Ibričić koji je iz slobodnog udarca postigao sjajan gol i donio bod svom timu.

Vrijedi istaći da su 90 minuta odigrali još dva bh. internacionalca. Armin Čerimagić je igrao za domaće, dok je na golu za goste stajao Ajdin Mulalić.

Triglav je tako zadržao sigurnu osmu poziciju s bodom više od svog današnjeg rivala i na devetom mjestu ugroženog Domžala.