NaslovnicaLokalne temeSanski Most

Jakupović zabio i u kupu

Fudbaleri banjalučkog Borca nisu imali previše problema na gostovanju kod FK Kozara Gradiška u okviru 1/16 finala Kupa Republike Srpske.

Ekipa Branislava Krunića je slavila pobjedu od 3:0, a do prvog gola su stigli već u 4. minutu kada Nebojša Runić poslije kornera koristi grešku domaće odbrane i pogađa za 0:1.
Samo sedam minuta kasnije već je bilo 2:0. Bojan Marković je iskoirstio jako lijep centaršut sa desne strane i glavom pogodio za 2:0.

Kako se počela utakmica, tako je i zatvršeno poluvrijeme.
Poslije kornera, odbrana Kozare skromno reaguje i Demir Jakupović šalje loptu u mrežu za 0:3.

Amir Kukavica je odigrao dobro svih 90 minuta za ekipu Kozare

Duel sa prvoligašem Kozarom bio je odlična priprema za predstojeći prvenstveni meč na kojem gostuju Slobodi iz Tuzle.
Borac se nakon sedam odigranih kola nalazi na petoj poziciji, sa 11 bodova, samo četiri manje od lidera Željezničara.