Juniori Podgrmeča u finalu kupa USK

Veliki uspjeh juniora Podgrmeča, iako su igrali oslabljeni bez najboljeg strijelca ekipe Kenana Čunjala te standardnih Škorića, Kazića i Hotića. Ipak, nastupila je dobro iskombinovana ekipa pojačana sa vrlo talentovanim kadetima. Zaslužena pobjeda u polufinalu kupa NS USKa i ponovni plasman u finale kupa, gdje brane titulu osvajača kupa. NS USKa.

Sanski juniori su u Cazinu igrali polufinale kupa USK-a protiv ekipe Krajine i pobijedili nakon boljeg izvođenja jedanesteraca.
Regularnih 90 minuta je završeno rezultatom 1:1. Juniori Podgrmeča su poveli golom Ibričić Adina u 51 minuti. Domaćini dolaze do poravnanja pred sami kraj utakmice, igrao se 88 minut kada rezervista Nadarević Ismir pogađa za 1:1.

Sigurni izvođači sa 11m za Podgrmeč su bili Ensar Hamzić, Eldin Jahić, Anel Smajilović i Anel Kumalić, dok je Eldar Kamenčić promašio udarac sa 11 m.
Za domaćina golove su postigli Kišmetović i Ljubijankić, dok je udarce Kolakovića i Nadarevića odbranio odlični Omer Mahić.

U finalu kupa NS USKa juniori Podgrmeča će igrati protiv juniora NK Jedinstvo Bihać.
Oni su nakon boljeg izvođenja jedanesteraca bili bolji od vršnjaka iz NK Sloga Bosanska Otoka.