Naslovnicainmedia danas

Kadeti Podgrmeča osvojili turnir u Velikoj Kladuši

Drugi Međunarodni malonogometni turnir povodom 23. februara, Dana općine Velika Kladuša održan je (nedjelja,17.02.2109.godine) u Gradskoj sportskoj dvorani u Velikoj Kladuši u organizaciji NK „Krajišnik“ Velika Kladuša. Pobjednici turnira su ekipe NK „Krajišnik 1“ Velika Kladušau pionirskoj kategoriji i NK „Podgrmeč“ Sanski Most u kadetskoj kategoriji.

NK „Krajišnik 1“ Velika Kladuša u finalu pionirskog turnira sa 2:0 savladao je FK „Krajina“ Cazin, dok je u susretu za treće mjesto NK „Vitez“ Bužim pobjedio sa 3:1 NK „Krajišnik 2“ Velika Kladuša.

U jako zanimljivom i kvalitetnom finalu kadetskog turnira NK „Podgrmeč“ Sanski Most je nakon preokreta sa 2:1 savladao NK „Mladost“ Vrnograč. U borbi za treće mjesto NK „Krajišnik 1“ Velika Kladuša pobjedio je sa 2:0 FK „Krajina“ Cazin.

Pobjednicima turnira u obje kategorije dodijeljeni su pehari i medalje, koje su im uručili članovi Upravnog odbora NK „Krajišnik“ Velika Kladuša i Aladin Ćerimović, predsjednik Organizacionog odbora 23. februara, Dana općine Velika Kladuša. Pehare su dobile i drugoplasirane i trećeplasirane ekipe, kao i ekipe za Fair play. Statue su podijeljenje za najbolje pojednice turnira u obje kategorije, najboljeg strijelca, igrača i golmana.