Liverpool u 92. minuti ispustio pobjedu, Brighton do boda stigao iz penala

Nogometaši Brightona i Liverpoola su remizirali rezultatom 1:1 u 10. kolu engleskog Premiershipa.

Na susretu smo vidjeli dva penala, te po dva poništena i dva postignuta pogotka.

Najprije je u 20. minuti dosuđen penal za Brighton, no Maupay je promašio čitav gol sa bijele tačke. Potom je u 34. minuti Salah pogodio za vodstvo Liverpoola, no pogodak je poništen zbog ofsajda.

Nakon sat vremena igre nije bilo nikakve dileme da je Liverpool poveo jer je čudesni Jota nastavio odličnu seriju i nakon solo prodora pogodio za 1:0.

Još jednom se mreža Brightona zatresla u 84. minuti kada je Mane pogodio, ali je i taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Kada se činilo da će susret biti završen pobjedom Redsa, u 90+2. minuti dosuđen je novi penal za Brighton a ovaj put je siguran bio Gross za konačnih 1:1.