Musa postigao dva poena u pobjedi Netsa nad Cavaliersima, Dončić odličan protiv Hawksa

Netsi su dobro otvorili utakmicu te su prvu četvrtinu dobili rezultatom 24:17, dok je druga pripala Cavaliersima pa je rezultat na poluvremenu bio neriješen 45:45. Tokom treće dionice ekipa Brooklyna je ubacila u brzinu više te je postigla 38 poena, dok je Cleveland stao na 17. Posljednji period igre je pripao Cavaliersima koji su postigli 24 poena, pet više od Netsa, ali je to bilo premalo da se izbjegne poraz. Brooklyn je upisao trijumf rezultatom 102:86.

Do pobjede je Netse predvodio D'Angelo Russell s 18 poena, dok su kod Cavaliersa po 14 poena postigli Kevin Love, Collin Sexton i Jordan Clarkson. Bh. reprezentativac Džanan Musa je na parketu proveo četiri minute te je postigao dva poena i upisao jednu ukradenu loptu.

Odličnu partiju za Dallas Maverickse protiv Atlanta Hawksa pružio je sjajni mladi Slovenac Luka Dončić uprkos porazu njegove ekipe rezultatom 104:111. Bio je drugi strijelac svog tima sa 21 poenom postignutim za 34 minute provedene u igri. Bolji od njega je bio samo Wesley Matthews s 23 poena. Najbolji kod Hawksa bio je Kent Bazemore s 32 poena.