Nakon što je zabio gol Liverpoolu, Etihadom se orilo ‘Oooo, Edin Džeko’

Edin Džeko, bh. reprezentativac, strijelac je vodećeg gola za svoj Manchester City u duelu sa Liverpoolom u okviru 25. kola engleske Premier lige

Igrala se 24. minuta kada je James Milner sa lijeve strane uputio prizeman centaršut, a bh. napadač postigao svoj 11. ligaški gol, za vodstvo Građana od 1:0, prenosi SCsport.ba.

U 30. minuti Steven Gerarrd uposlio je Daniela Sturridgea, koji je na prelijep način pogodio za 1:1.

U drugom poluvremenu Liverpool je u 73. minuti u vodstvo doveo  kapiten Steven Gerrard, a pet minuta kasnije konačni rezultat postavio je Aguero.

Sastavi timova

Liverpool: Reina ; Johnson, Carragher, Agger, Jose Enrique; Gerrard, Lucas, Henderson ; Downing, Sturridge. Suarez.
Manchester City: Hart, Zabaleta, Nastasić, Lescott, Clichy, Milner, Garcia, Barry, Silva, Džeko, Aguero.