Nastavlja u sjajnoj formi: Teletović ubacio 15 poena u pobjedi Sunsa

Phoenix Sunsi su vezali dvije uzastopne pobjede, te su nakon dramatične završnice protiv Chicago Bullsa, na svom parketu pobijedili neugodni Orlando Magic rezultatom 107:104. Teletović je ponovo odigrao dobro ubacivši 15 poena.
Phoenix Sunsi polako hvataju pobjednički zamah, što dokazuju posljednje dvije utakmice, kada su u neizvjesnim završnicama imali više koncentracije. U posljednjem kolu protiv ekipe Orlanda Sunsi su prelomili utakmicu u trećoj četvrtini kada su napravili osjetniju razliku.

Ekipa našeg Mirze Teletovića imala je čak šest igrača sa dvocifrenim učinkom. Najefikasniji kod Sunsa bili su Eric Bledsoe i Brandon Knight sa 21 poenom, dok je Teletović za nešto više od 28 minuta postigao 15 poena. Iz osam pokušaja postigao je četiri trojke, imao pet skokova i tri asistencije.

U ekipi Orlanda najefikasniji je bio Crnogorac Nikola Vučević sa 21 postignutim poenom.