Nezaustavljivi Seferović opet zabio!

Nakon našeg jučerašnjeg teksta i naslova u sportskim časopisima i medijima širom Evrope, Haris je samo potvrdio i ovjerio sve napisano.

Vrhunska forma Seferovića i deseti gol u ovoj godini, za samo 45 dana, potvrđuju njegovo golgetersko umijeće.

Türk Telekom Arena u Istanbulu pred 55.000 gledalaca igrali su Galatasaray – Benfica 1:2 (0:1) utakmicu 1/16 finala Evropske lige.

Benfica je slavila pobjedu nad Galatasarayjem. Strijelac pobjedonosnog gola bio je Haris Seferović u 64. minuti utakmice, a gol možete vidjeti u prilogu.

Utakmice iz snova su najljepša bajka koju ispisuje Haris Seferović. Spoj neospornog znanja, upornosti i sreće koja se probudila i pomazila ovog humanog igrača porijeklom iz Hrustova nadomak Sanskog Mosta.

Haris Seferović je ove godine najbolji strijelac u deset najboljih liga Evrope. Deset golova u 8 odigranih utakmica ove godine.

Svakih 50 minuta provedenih na terenu postiže jedan pogodak, nije samo statistički podatak nego rekord koji drži Haris Seferović.