Nova pobjeda Rudara

Od samog starta utakmice naši momci okupirali su kazneni prostor gostujuće ekipe i bilo je samo pitanje vremena kada ćemo doći u prednost.

U 17.minuti nakon jednog kornera lopta se odbije na dvadesetak metara od gostujućeg gola gdje Burnić Mirza odličnim udarcem pogađa za 1:0.

Gosti su dva puta zaprijetili našoj mreži,oba puta je Kuburić odličnim intervencijama spašavao minimalnu prednost.

Nakon jedne kratke inicijative naše ekipe,jedan dobar centaršut dolazi na drugu stativu gdje Međedović Haris postiže pogodak za 2:0 i ukupno svoj drugi pogodak u tekućoj sezoni.

U drugom poluvremenu ponovo ista situacija,naša ekipa u stalnom napadu,tempo utakmice je opao i naši momci su utakmicu privodili lagano kraju.

U 70.minuti nakon jedne kontre i nešto lošije intervencije naše odbrane gosti smanjuju na 2:1 i unose nervozu u naše redove.

Nade gostujućih igrača ugašene su u 78.minuti kada nakon jednog centaršuta Seferović pogađa glavom za konačnih 3:1.

Do kraja utakmice nije bilo većih uzbuđenja te je posljednjim sudijskim zviždukom obilježena druga pobjeda naše ekipe u isto toliko odigranih kola.