Novi gol Ibričića za Domžale

13. kolu slovenačkog šampionata Domžale su uz veliki doprinos Senijada Ibričića savladale Goricu sa 3:1.

Do prednosti prvi su došli domaći i to već u šestoj minuti golom koji je postigao Nwabueze, a vodstvo od 1:0 trajalo je do 36. minute kada je stvari na početak vratio Alvir.

Pri rezultatu 1:1 se ujedno i otišlo na odmor, da bi gosti u nastavku ubacili u brzinu više i postigli još dva pogotka.

U 55. minuti za preokret Domžala se pobrinuo Ibričić, a nedugo nakon toga gol za konačnih 3:1 bio je djelo Alvira.  Fantastičnom Ibri ovo je već osmi gol za Domžale u ovoj sezoni, računajući sva takmičenja, što ga čini jednim od najboljih strijelaca svoje ekipe.

Pored Ibričića za ekipu Domžala je u ovom susretu do 88. minute nastupio Nermin Hodžić, dok je na drugoj strani cijeli meč odigrao Rifet Kapić.