NaslovnicaSanski MostLokalne teme

Novi gol Tarika Ramića

Trojac kadeta FK Sarajeva , Ramić, Numanović i Hajdarević, je istopio Čelik u Zenici za samo 20 minuta.

Kadeti Sarajeva su u 13. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine na gostujućem terenu u Zenici pobijedili Čelik rezultatom 4:0.

Sva četiri gola su pala u posljednjih 20 minuta utakmice, a strijelci za Bordo kadete su bili Dženit Hajdarević dvaput u 70’ i 90’, Mustafa Numanović u 77’, te Tarik Ramić u 82. minutu utakmice. Dzenit Hajdarević je sa devet golova, prvi strijelac ekipe i lige.

Tarik Ramić je postigao sedam prvenstvenih golova i upisao je jednu asistenciju. Ramić je drugi strijelac ekipe i četvrti strijelac lige.

Puleni trenera Admira Hasančića su trenutno drugi na tabeli PL BiH za kadete. Sarajevo sada ima 23 osvojena boda, šest bodova manje i tri utakmice manje od vodećeg Zrinjskog iz Mostara.