Odličan početak sezone: Tarik Ramić postigao novi gol

Tarik Ramić je postigao četvrti gol za kadete Sarajeva protiv ekipe Tuzla city.

Utakmica 9. kola Premijer lige BiH za kadete između Sarajeva i Tuzla city odigrana je u trening centru Akademije FK Sarajevo na Butmiru. Bordo kadeti, drugoplasirana ekipa prvenstva, su visoko porazili goste rezultatom 4 : 1 (2:1).

Poveli su gosti golom Ajdina Mujkića u 17. minutu utakmice sa 0:1.
Izjednačio je Irman Sejmenović u 38. minutu na 1:1. Dženit Hajdarević je postigao golove u 41. i 49. minutu utakmice za vodstvo Sarajeva rezultatom 3:1.
Tarik Ramić je zapečatio poraz gostiju golom u 58. minutu za konačan rezultat i pobjedu Sarajeva sa 4:1. Odlična forma Ramića koji je u osam utakmica postigao šest golova.
Šesti prvenstveni gol Tarika Ramića sa kojim je drugi strijelac ekipe Sarajeva i treći strijelac Premijer lige BiH za kadete.

Kadetski reprezentativac BiH, Dženit Hajdarević je prvi strijelac ekipe i prvenstva sa sedam postignutih golova.