NaslovnicaSanski MostLokalne teme

Odlični Rudar ostvario novu pobjedu

Od početka utakmice naši momci preuzimaju inicijativu,drže većinski posjed na svojoj strani i pokušavaju organizovanim napadima zaprijetiti golu gostiju.

U prvom poluvremenu vidjeli smo nekoliko polušansi od kojih bi izdvojili slobodan udarac Hodžića i udarac glavom Kazića nakon prekida.

U drugo poluvrijeme naši momci ulaze sa većom željom za pogotkom,što se odmah odrazilo broj stvorenih prilika.▪️Šanse preko Hotića,Alibegovića i Hodžića ipak nisu bile dovoljne za vodstvo.

Nakon jednog prekida Jusovića kojeg gostujući golman ne uspijeva rasčistiti,stvara se gužva na drugoj stativi a jedini do lopte uspijeva doći Kazić koji pogađa za 1:0.

Nakon toga naša ekipa nastavlja stvarati šanse,jedina vrijedna spomena bila je ona Rizvana,kada je njegov šut sa otprilike desetak metara blokiran.

Gosti do kraja utakmice nisu prijetili našem golu,nekoliko prekida oko šesnaesterca nisu uspjeli iskoristiti.

Ovom pobjedom naša ekipa nastavlja dobar niz na domaćem terenu, pet odigranih utakmica i isto toliko pobjeda na našem stadionu.