Delegat: Adnan Dupanović (Bosanska Krupa)
Strijelci: 1:0 Krkić Irhad (41’), 2:0 Huzejrović Ajnur (65’)
Žuti kartoni: Nikola Šuput (16’) i Milan Jević (26’)- Željeničar ST i Amar Smailović (35’)-Podgrmeč

Raifi, Hrapić, Hamzić, Porča (29’ Škorić), Krupić (76’ Talić A), Huzeirović, Alibegović (69’ Čikotić), Ramić (74’ Terzić), Smajlović (78’ Nuhić), Krkić, Kamenčić.

FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM:
Janković, Marković, Jević (51'Granatić), Savanović (51'Đogić), Šuput, Stijaković, Janković, Guskić (51'Trivić), Blanuša, Ćurguz.
Trener: Bojan Kostić.

Derbi kola OL BiH grupe zapad je pripao kadetima Podgrmeča.

Kadetska selekcija Podgrmeča danas je ugostila svoje sportske prijatelje Željezničar Sport Team iz Banjaluke i u vrlo dinamičnoj i displinovanoj igri ostvarila novu pobjedu u susretu sa vrlo dobrim gostima.

Iako oslabljeni neigranjem Ismeta Talića, jednog od najboljih strijelaca ekipe, kadeti su uspjeli pobijediti vrlo dobru ekipu Željezničar ST. Prvo poluvrijeme se igralo otvoreno i borbeno na obe strane, završeno je bez golova.

Na samom početku drugog poluvremena vodeći gol za Podgrmeč je postigao Irhad Krkić, što je njegov 4 gol u sezoni.

Svoj prvi gol u ovoj sezoni je postigao Ajnur Huzejrović u 65 minuti utakmice za konačan rezultat 2:0 .

Ovom pobjedom kadeti Podgrmeča dijele prvo mjesto sa ekipom Borca iz Banja Luke sa osvojenih 25 bodova.

Upravo u narednom kolu kadeti Podgrmeča putuju u Banja Luku gdje će odigrati derbi kola protiv Borca.