Naslovnicainmedia danas

Podgrmeč je novi prvak Druge lige

U okviru 18. kola Druge lige FBiH – Zapad 2, jučer su igrači Podgrmeča pobijedili ekipu Krajišnika iz Velike Kladuše rezultatom 2:0 i tako, tri kola prije kraja, osigurali prvo mjesto i priliku da kroz prvi krug kvalifikacija obezbijede prvo mjesto u Drugoj ligi FBiH-Zapad.

Gosti su čvrstom igrom branili gol i tek krajem prvog poluvremena uspjeli preći centar pokušavajući iz kontranapada iznenaditi domaćina.

U drugom poluvremenu je Podgrmeč zaigrao odlučnije i došao u vostvo od 1:0 golom Adnana Hamzabegovića. Konačan rezultat utakmice 2:0, postavio je Amar Mahmutović golom u 79.minutu utakmice.

Rutinska pobjeda spremnije ekipe Podgrmeča, koja je još jednom potvrdila superiornost i lidersku poziciju na tabeli.