NaslovnicaSanski MostLokalne teme

Rudar nastavlja s pobjedama

Nogometaši „Rudara“ pobijedili Brekovicu i zadržali drugu poziciju na tabeli.U okviru 6. kola Druge nogometne lige Federacije BiH zapad 2, NK „Rudar“ iz Kamengrada je na svom terenu pobijedio ekipu „Brekovice “ iz Bihaća rezultatom 2 : 1 (2:1).

Rezultatski je utakmica riješena već u prvom poluvremenu. Ekipa Rudara dolazi u vodstvo na samom početku utakmice u 6.minuti za 1:0 pogađa Hrapić Mirnes, nakon fantastične asistencije Edisa Hotića

.U 18.minuti gosti izjednačavaju rezultat na 1:1.U 35.minuti ponovo vodstvo Rudara sa 2:1, pogađa Alibegović Harun.„Rudar“ je trenutno na drugom mjestu prvenstvene tabele sa 13 osvojenih bodova.

Čestitke igračima i rukovodstvu kluba na velikoj pobjedi.Ovo je bila odlična uvertira te najbolja najava pred slijedeću utakmicu, lokalni derbi, derbi kola i susret jedine dvije neporažene ekipe u prvenstvu.