NaslovnicaLokalne temeSanski Most

Sanjanke pobjedom sjajno otvorile sezonu

Ekipa ŽF/NK “Sana” iz Sanskog Mosta juče je deklasirala tuzlansku Slobodu na pomoćnom terenu Tušnja rezultatom 0:5.

Sanjanke su već u 6. minuti načele mrežu Slobode, a gol za vodstvo postigla je Vesna Railić. Naše cure su nastavile sa napadima i u 26. minuti udvostručile prednost preko Sabine Mujagić.

Do kraja poluvremena drugi gol na utakmici, a treći za Sanu postigla je ponovo Sabina Mujagić.

U drugom poluvremenu naše cure ovjeravaju pobjedu preko Adelisa Jakupovic i Mujagić koja je svojim hattrickom postavila konačnih 0:5.

Sanjanke su ovom pobjedom sjajno otvorile sezonu, za nas premijernu u Prvoj ligi FBiH.

U narednom kolu također idemo na gostovanje, ovaj put kod ZNK Fortuna Živinice, dok će Sloboda na gostovanje u Turbe kod ŽF/NK “Rosa Brandis”.