NaslovnicaSanski MostSport

Sjajan debi Ibričića: Gol protiv aktuelnog lidera lige, Galatasaraya

Na sjajan način je reprezentativac naše zemlje Senijad Ibričić obilježio svoj debitantski nastup u dresu momčadi Kasimpase postigavši gol aktuelnom lideru Super lige.

Ekipa Kasimpase je večeras na svom terenu ugostila favorizovani Galatasaray u okviru prve utakmice 18. kola turske Super lige.

Gosti su 18. minuti poveli sa 0:1 golom švedskog internacionalca Elmandera. Svega deset minuta kasnije, Ibričić je u svom prvom nastupu za domaću ekipu upisao i svoj prvi gol. Bio je to gol za poravnanje rezultata, a u 50. minuti fudbaleri Kasimpase su stigli i do potpunog preokreta. Utakmica je završena 2:1, a Ibričić je igrao do 67. minute, te je u drugom poluvremenu zaradio i žuti karton.

Ekipa Kasimpasa je trenutno peta na tabeli sa 26 osvojenih bodova, što je svega sedam manje od prvoplasirane momčadi Galatasaraya.