NaslovnicaSanski MostLokalne teme

Sjajna utakmica kadeta Podgrmeča

Kadeti Podgrmeča pobijedili novsku Slobodu sa visokih 5:0. U okviru XV. kola Omladinske lige BiH zapad, kadeti Podgrmeča su ubjedljivo pobijedili vršnjake iz FK Sloboda, rezultatom 5:0.

Podgrmeč je dominirao tokom cijele utakmice, a nadmoćnija igra je krunisana vodećim pogotkom već u 7. minuti kada je Bajrektarević Almin uspio da savlada golmana Slobode Kreču.Podgrmeč je drugi gol postigao u 31. minuti, a strijelac je bio Zukić Amel.

Treći gol je Podgrmeč postigao samo tri minute nakon toga, a strijelac za 3:0 bio je Pašić Benjamin u 34. minuti.Ovo je bio i rezultat prvog poluvremena.

I u drugom poluvremena su dječaci Podgrmeča nastavili sa dominacijom i boljom igrom, koju je Pašić Benjamin u 66. minuti krunisao svojim drugim, a četvrtim golom za Podgrmeč.Konačan rezultat Sloboda – Podgrmeč 0:5 postigao je Čauš Mirza, golom u 71. minuti.

Utakmica je bila fer i korektna, tako da sudija Garić Milan iz Prijedora nije pokazao niti jedan karton.

Kadeti se nalaze na petom mjestu prvenstvene tabele sa 31 osvojen bod.

U narednom kolu Podgrmeč će u Sanskom Mostu ugostiti ekipu Jedinstva iz Bihaća.