NaslovnicaSanski MostLokalne teme

Sjajni rezultati kickboksera “Galaje”

Na Državnom prvenstvu Bosne i Hercegovine koje je održano proteklog vikenda u Sarajevu, takmičari Kick boxing kluba „Galaja“ ostvarili su veoma dobre rezultate u juniorskoj i seniorskoj konkurenciji.

Državni prvak u disciplini Kick light postao je Imad Babača u kategoriji do 89 kilograma, dok je Aldin Bektašević, također u konkurenciji seniora osvojio drugo mjestu u kategoriji do 69 kilograma.

U konkurenciji juniora Muhamed Seferović je bio drugoplasirani u kategoriji do 79 kilograma, dok je Admir Okačić osvojio također drugo mjesto, kao i Emrah Hotić u kategoriji do 75 kilograma.

Ahmet Šahinović bio je trećeplasirani u kategoriji do 57 kilograma juniori, a u kadetskom uzrastu Armin Osmančević osvojio je treće mjesto također u kategoriji do 57 kilograma.

Na Državnom prvenstvu BiH sudjelovalo je 267 takmičara iz ukupno 28 klubova iz cijele Bosne i Hercegovine.