Naslovnicainmedia danas

Šljivar nastavio sa dobrim rezultatima

5. Gradiški polumaraton je priznata međunarodna manifestacija koja ima sertifikovanu stazu na 10 i 21km koju su izmjerili AIMS (Asocijacija internacionalnih maratona i trka na duge staze) i koja okuplja sve profesionalne trkače iz cijele zemlje.

Na utrci je učestvovalo 300 trkača iz BiH, Slovenije, Makedonije, Hrvatske, Bugarske i Srbije.

Gradiški half marathon ima sve dozvole od Gradske uprave Gradiška, od policijske uprave i od Instituta za Javno zdravstvo za realizaciju trke. Odlična organizacija trke od strane Atletskog rekreacionog kluba ”Gradiška”, uz poštivanje svih epidemioloških mjera.

Prvo mjesto u muškoj konkurenciji je osvojio trkač iz Slovenije, dok je u ženskoj konkurenciji prvo mjesto osvojila takmičarka iz Hrvatske.

Mehrudin Šljivar je u velikoj konkurenciji osvojio drugo mjesto te dobio srebrenu medalju i pehar.

Čestitke Mehrudinu Šljivaru na uspješnom početku sezone uz želje da nastavi sa dobrim rezultatima.