St. Gallen nastavio bitku za titulu: Ermedin Demirović asistirao u trijumfu protiv Siona

Ermedin Demirović, mladi fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine, nastavio je sa sjajnim partijama u dresu St. Gallena.

Prvenstvo Švicarske je nastavljeno, a i naš reprezentativac potvrdio je da je u formi u kakvoj je bio prije koronakrize.

Demirović je večeras u 20. minuti upisao asistenciju na gostovanju kod Siona, gdje je njegov tim slavio sa 2:1 i tako ostao na liderskoj poziciji sa istim brojem bodova kao i Young Boys (48).

Reprezentativcu BiH ovo je peta ovosezonska asistencija, a u svoju statistiku upisao je i devet golova. I sve to u 17 nastupa za St. Gallen. Više nego dobar učinak…

Demirović je večeras zamijenjen u 72. minuti, a domaći su do počasnog gola stigli u 93. minuti sa bijele tačke.