instant fap
NaslovnicaSanski MostLokalne teme

Tražite posao? GAT traži radnika

Od osnivanja firme GAT d.o.o. naša vizija je jasna: postati vodeće poduzeće u zemlji i regionu, izvozno tržište orijentirano s trajno usvojenim standardima kvaliteta koji ne odstupa od europskih i svjetskih standarda.

U našem radu vodimo se misijom da ponudimo kvalitetnu uslugu koja će zadovoljiti najstrožije standarde u domeni izrade dijelova CNC glodanjem i CNC tokarenjem, te montaži sklopova i time u potpunosti zadovoljitinajzahtjevnije kupce kako u zemlji, tako i u inostranstvu.

Trajnim ulaganjem u organizaciju, tehnologiju i ljudske resurse, GAT d.o.o. slijedi svoj slogan „Budućnost se iz ideje stvara“. Naši zaposlenici su nam jako važni, a to pokazujemo tako što im nudimo profesionalno učenje, usavršavanje, stabilnost, podršku u radu, struktuiran plan napredovanja i iznad prosječne plate.

Trenutno smo u potrazi za novim članom našeg tima:

Radnik na održavanju m/ž
Broj izvršilaca: 1Lokacija rada: Sanski Most
Opis poslova:

  • Radovi na objektu, održavanje rasvjete, ventilacije i sl.;
  • Obavljanje pripremnih radnji za popravke i čišćenje prostora nakon radova;
  • Održavanje okoliša (parking i zelene površine u zimskom i ljetnom periodu);
  • rad na visini,
  • manje građevinske aktivnosti po potrebi poput : farbanja, gipsanja.
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog

Uslovi:

  • SSS ili KV
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili na sličnim poslovima

Od Vas očekujemo…

  • Preciznost
  • Odgovornost
  • Spremnost na timski rad
  • Spremnost na učenje i napredovanje
  • Marljivost
  • Urednost

Mi nudimo

  • Rad u uspješnom timu, sa angažovanim i kolegijalnim saradnicima, u stabilnom i dinamičnom okruženju
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja shodno postignutim rezultatima
  • Redovna i stimulativna iznad prosječna primanja
  • Posao u stabilnoj kompaniji koja bilježi rast iz godine u godinu
  • Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unapredite svoja profesionalna znanja i kompetencije.

Ukoliko smatrate da ste Vi prava osoba za rad u našoj firmi, svoju prijavu uz biografiju i motivaciono pismo možete poslati putem linka https://gat-cnc.talentlyft.com/#poslovi ili putem opcije PRIJAVI SE NA OGLAS najkasnije do 11.12.2020.godine.

Nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje. Lokacija: Sanski MostBroj izvršilaca: 1Datum objave: 03.12.2020.Trajanje oglasa: 8 dana (ističe 11.12.2020. )

KOMENTARI