Uspjeh KBS „Sana 2004“ na internacionalnom prvenstvu

Uspjeh KBS  „Sana 2004“ na internacionalnom prvenstvu

Članovi Kluba borilačkih sportova „Sana 2004“ osvojili su jednu srebrnu i dvije bronzane medalje na jakom turniru “Ilidža Open 2014” za kadete, juniore i seniore koji je proteklog vikenda održan u Sarajevu u organizaciji Kickboxing akademije Ilidža.

Nastupila su 352 takmičara iz četiri države. Srebrnu medalju je osvojio junior Kenan Ćatić u disciplini low kick kategorija – 63 kg, dok su se bronzama okitili Saša Bransković u kategoriji – 83 kg disciplina low kick, te Mehmed Hasanbegović u disciplini kick light. Trener sanskim takmičarima u Sarajevu bio je Senad Ikanović, nakada jedan od najboljih kikboxing boraca u Sanskom Mostu i regionu.

1601017_479323548861459_40652218_n
Naredno takmičenje na kojem će nastupiti takmičari KBS „Sana je otvoreno prventvo Republike Srpske koje će se održati 29. marta u Prijedoru, a zatim slijedi „Bihać Open“ u subotu 5. aprila.